QCL

O nas - jesteśmy po to, aby sprostać Twoim oczekiwaniom!

Miejsce, jakim jest QCL, nie byłoby wyjątkowe, gdyby nie zespół, który go tworzy. Dlatego dokładamy wszelkich starań przy jego tworzeniu, aby sprostał on zarówno wyzwaniom stawianym przez współczesną medycynę estetyczną, jak i Twoim oczekiwaniom. Kadra QCL składa się z wykwalifikowanych ekspertów, którzy - w rytm kolejnych osiągnięć świata kosmetologii - nieustannie poszerzają zakres wiedzy na temat tej dziedziny oraz rozwijają swoje umiejętności. Te właściwości, w połączeniu z bogatym i wciąż nabywanym doświadczeniem, sprawiają, że nasza klinika może się pochwalić zespołem prawdziwych specjalistów. Kosmetologów, którzy osiągają znakomite efekty w działaniach z obszaru medycyny estetycznej. Potwierdzeniem tego faktu są liczne głosy uznania. Mnóstwo osób chętnie wraca do QCL, powierzając swoją urodę naszej trosce oraz oferowanym możliwościom.

Wszystkie kuracje w QCL są przeprowadzane w oparciu o dokładny wywiad z osobą zgłaszającą się do naszej kliniki. Zebrane informacje, na temat stanu zdrowia czy typu skóry, pozwalają kosmetologowi ocenić, czy dany zabieg może zostać wykonany, czy też istnieją ku temu wyraźne, istotne przeciwwskazania. Za sprawą tej wiedzy określa się też warunki przeprowadzenia niejednej terapii. Chodzi m.in. o właściwą intensywność podejmowanych działań, potrzebną liczbę i częstotliwość powtórzeń kuracji czy późniejsze zalecenia pozabiegowe. To naturalna podstawa naszej pracy, wynikająca z troski o komfort i bezpieczeństwo osób zgłaszających się do naszej kliniki. Dzięki temu jesteśmy darzeni zaufaniem i sympatią, o które dbamy z ogromnym zaangażowaniem. Podobnie jak o piękno naszych klientów.

Uzupełnieniem bogatego doświadczenia i profesjonalizmu zespołu pracującego w naszej klinice stanowi nowoczesne zaplecze technologiczne. Podczas zabiegów przeprowadzanych w QCL korzystamy z najnowocześniejszych, sprawdzonych urządzeń oraz metod kosmetologicznych. Ponadto, sięgamy jedynie po starannie wyselekcjonowane, wysokiej klasy produkty, preparaty, kosmetyki i akcesoria. Zależy nam na jak najwyższych standardach świadczonych usług w każdym w każdym ich aspekcie i na każdym ich etapie - dlatego nie uznajemy również kompromisów, jeśli chodzi o narzędzia naszej pracy.

Osoby zgłaszające się do kliniki QCL zawsze mogą liczyć na praktyczne wskazówki, cenne porady oraz profesjonalne doradztwo, związane z wyborem najlepszych dla siebie kuracji, odpowiednim przygotowaniem do terapii, właściwym postępowaniem po przeprowadzonym zabiegu czy nawet działaniami dotyczącymi pielęgnacji urody w warunkach domowych. Wierzymy, że jak najlepszy kontakt i budowanie relacji są kluczem do uzyskania jak najbardziej zadowalających efektów. Chcemy, by klinika QCL była miejscem odwiedzanym z ogromną ochotą, nie zaś z konieczności. Opinie wielu osób potwierdzają, że tak właśnie jest. Wiemy jednak, że najlepiej przekonać się o tym na własnej skórze. Dlatego zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej kliniki, byśmy mogli zatroszczyć się o piękno, na jakie zasługujesz.

Do zobaczenia!
Zespół QCL