QCL

Mnóstwo skutecznych sposobów na naturalne piękno w QCL!

Nasza klinika medycyny estetycznej podchodzi do piękna w sposób profesjonalny i kompleksowy. Dlatego szczególną cechą QCL jest szeroki wachlarz nowoczesnych i skutecznych zabiegów, które pomagają zadbać o ciało pod różnymi względami oraz uporać się z wieloma ubytkami, niedoskonałościami i problemami, związanymi z urodą. Zależy Ci na pozbyciu się nadmiaru tkanki tłuszczowej lub zniwelowaniu efektu „skórki pomarańczowej”? Chcesz podjąć działania hamujące procesy starzeniowe i redukujące ich skutki, takie jak zmarszczki? Może Twoim celem jest skuteczne pozbycie się zbędnego owłosienia albo poradzenie sobie z nieestetycznymi zmianami skórnymi, takimi jak przebarwienia czy ślady potrądzikowe? Z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie!

Oferowane przez nas terapie dzielą się na różne kategorie, dotyczące zarówno konkretnych partii ciała, metod działań, jak i efektów, które można dzięki nim osiągnąć oraz warunków idealnych do przeprowadzenia wybranych kuracji. Znajdziesz tu więc m.in. działy poświęcone zabiegom dla Panów czy też dla Pań 50+, a także znakomitym na daną porę roku - wiosnę, lato, jesień i zimę. Trzeba bowiem pamiętać, że warunki pogodowe potrafią sprzyjać wykonywaniu wybranych kuracji, a czasem też stanowić istotne przeciwwskazanie do ich przeprowadzenia. Oczywiście w naszej ofercie natrafisz też na wiele skutecznych terapii, w których można wziąć udział bez względu na aurę panującą za oknem. Ponadto, przygotowaliśmy osobną kategorię zabiegów dla Pań w ciąży. Są to starannie wybrane terapie, z jak największą troską o względy zdrowotne przyszłej mamy.

W ofercie QCL znajdują się również działy związane z zabiegami twarzy - np. złuszczającymi, oczyszczającymi, pielęgnacyjnymi, koncentrującymi się na obszarze oczu lub wręcz służącymi modelowaniu twarzy. Są także kategorie z kuracjami dla osób pragnących poprawić sylwetkę swego ciała i jego jędrność. A może posiadasz konkretny typ skóry i chcesz wybrać stosowne dla niej działania rewitalizujące, odżywcze, odmładzające bądź redukujące charakterystyczne dla niej dolegliwości? Zatem zerknij na działy poświęcone zabiegom dla cery suchej, naczyniowej, trądzikowej czy też służącym usuwaniu nieestetycznych przebarwień. W ofercie kliniki QCL znajdziesz też inne możliwości zadbania o ciało, urodę i dobre samopoczucie. Oddzielne kategorie przeznaczyliśmy np. dla masaży, kuracji na dłonie, terapii wodorowych, z obszaru medycyny i kosmetologii estetycznej czy też zabiegów laserowych.

Odwiedzając poszczególne działy na stronie qcl.pl, znajdziesz w nich strony dotyczące konkretnych metod pielęgnacyjnych. Każda z nich zawiera szczegółowe informacje odnośnie zastosowania danej terapii, jej przebiegu i działania oraz rezultatów, jakich należy się spodziewać, gdy zostanie ukończona. Zapoznając się z nimi, dowiesz się, czy określona kuracja odpowiada Twoim oczekiwaniom, czy nie wiąże się z istotnymi do uwzględnienia przeciwwskazaniami, a także jak się do niej przygotować bądź jakie są zalecenia pozabiegowe. I choć w większości przypadków efekty terapii zależą od indywidualnych uwarunkowań, zyskasz informacje, które z dostępnych działań przynoszą natychmiastowy rezultat i mogą być stosowane jako „zabieg bankietowy”, a które - dla uzyskania długotrwałych i lepszych efektów - warto powtórzyć w ramach konkretnego cyklu wizyt w gabinecie.