QCL

Aquashine BTX - postaw na nowoczesną, wielokierunkową pielęgnację skóry!

Z pewnością nie można dziś narzekać na zakres istniejących metod, które umożliwiają skuteczne odbudowanie kondycji skóry. Wciąż jednak wybór ten wzbogacają coraz to nowsze, ciekawsze oraz bardziej zaawansowane rozwiązania kosmetyczne i kosmetologiczne. A do takich z pewnością należy Aquashine BTX - dostępny w gabinecie QCL zabieg o wielokierunkowym działaniu, wykorzystujący innowacyjny wyrób medyczny z biomimetycznymi peptydami i nieusieciowanym kwasem hialuronowym. Kuracja przynosi wiele korzyści regeneracyjnych, składających się na kompleksową oraz efektywną pielęgnację skóry twarzy, dekoltu, szyi czy też dłoni. Sprawdź, co konkretnie ma do zaoferowania zabieg Aquashine BTX w salonie urody QCL!

kobieta w klinice urody rozmawia z pania kosmetolog

Czym jest, jak działa i co daje Aquashine BTX?

W rzeczywistości pod nazwą Aquashine BTX kryje się medyczny produkt nowej generacji, stosowany w trakcie kuracji. W skład preparatu wchodzą dwa istotne elementy: nieusieciowany kwas hialuronowy oraz kompleks 7 biomimetycznych peptydów. Podczas zabiegu wyrób ten jest wprowadzany na zasadzie głębokiej mezoterapii igłowej. Dotyczy to zwłaszcza obszarów skórnych, które wymagają solidnej regeneracji oraz odbudowy peptydowej. Sam przebieg kuracji prowadzi do intensywniejszych procesów naprawczych, skutkujących lepszą odbudową komórkową. Wspomniany nieusieciowany kwas hialuronowy odpowiada za dogłębne nawilżenie skóry oraz wydłużony, efektywny i korzystny wpływ peptydów - za sprawą ich aktywacji oraz powolnego uwalniania. Tymczasem te ostatnie wywołują spadek napięcia mięśniowego, czego rezultatem jest choćby wygładzenie danego obszaru ciała. Ale to nie wszystko!

kobieta z piękną cerą w ręczniku na głowie przegląda się w lustrze

Mówiąc o zaletach kuracji z udziałem Aquashine BTX, trzeba zacząć od jej zdecydowanie szerokiego zakresu pozytywnych działań. Oprócz korzystnej roli kwasu hialuronowego i specyfiki samego zabiegu, duża w tym zasługa poszczególnych peptydów, spełniających określone zadania:

W rezultacie, Aquashine BTX korzystnie wpływa na wypełnianie przestrzeni międzykomórkowych skóry, dokładnie ją nawilżając, a także zmniejsza skurcze mięśni (przez co stanowi ciekawą alternatywę dla botoksu), reguluje melanogenezę, (dzięki czemu pozwala na redukcję przebarwień) oraz wykazuje działanie przeciwstarzeniowe (daje wyraźny efekt wygładzenia obszaru skórnego, poddawanego zabiegowi), zapewniając cerze młodszy, zdrowszy, świeży i promienny wygląd. Warto dodać, że opisywaną kurację można zastosować nie tylko na twarzy, ale również szyi, dekolcie czy nawet dłoniach. A ponadto, wiąże się ona ze stosunkowo krótkim okresem rekonwalescencji.

krople wody błyszczące w padającym świetle

Aquashine BTX - ile trwa kuracja i jak wygląda jej przebieg?

Zabieg w gabinecie medycyny estetycznej QCL rozpoczyna procedura dokładnego oczyszczenia obszaru objętego działaniem kuracji. Później, ze względu na podanie innowacyjnego wyrobu techniką mezoterapii igłowej, stosuje się odpowiednie znieczulenie miejscowe. Następnie, kiedy wybrany obszar skórny zostanie zdezynfekowany, przychodzi moment na iniekcje (drobne nakłucia igłą) oraz wprowadzenie preparatu Aquashine BTX. Zabieg kończy nałożenie specjalnej maski, zawierającej koloidalne srebro. Jeśli chodzi o czas trwania kuracji, jest on praktycznie podobny bez względu na wybrany obszar ciała (twarz, szyja, dekolt, dłonie) i wynosi on około 75 minut.

młoda kobieta na zabiegu aquashine btx twarzy

Jakie zalecenia i przeciwwskazania charakteryzują zabieg Aquashine BTX?

Dla osiągnięcia pożądanych rezultatów pielęgnacyjnych, zwykle zaleca się wykonanie serii około 3 zabiegów Aquashine BTX, przeprowadzanych w 3-4-tygodniowych odstępach czasu. Aby podtrzymać te efekty, warto zdecydować się przynajmniej na 2 takie sesje Aquashine BTX w skali roku. Dodatkowo, po każdej wizycie w klinice QCL powinno się przestrzegać zaleceń pozabiegowych:

zabieg aquashine btx na dłonie w gabinecie kosmetycznym

Podobnie, jak większość kuracji, tak i zabieg Aquashine BTX wiąże się z pewnymi przeciwwskazaniami do przeprowadzenia terapii. Są to konkretnie: